stem
MIDDLE
6-10 років

Курси дистанційного навчання

Course

Комікс CLUB

Вік учнів: 7+

Тривалість онлайн-заняття: 2 год

Опис:

Комікси – мастхев для кожного фантазера і мрійника!
Адже з їхньою допомогою так легко і цікаво створювати власну історію, сюжет з улюбленими мультгероями, ба більше – неймовірну пригоду чи екшен!
Ідея «Комікс club» – надихати до втілення власної історії, сюжету та пригоди у вигляді коміксів. На онлайн-заняттях діти не лише висвітлюють сюжет з героями мультфільмів «Angry Birds», «Літачки», «Міньйони», «Тачки», «Льодовиковий період», «Людина-павук», а й створять власне продовження мультиків у коміксі та сконструюють улюблених мультгероїв.
Нове заняття – нова тема. А це можливість реалізувати ще більше власних сюжетів, історій та пригод та неодмінно показати свій комікс друзям.

Яких результатів досягаємо:

Під час онлайн-занять курсу діти навчаться працювати у середовищі програми Story Visualizer та освоять базові навички програмування. Робитимуть комікси за зразком чи реалізують свої власні історії. Зможуть створювати зв’язні історії-розповіді та прокачають навички онлайн-комунікації та презентації. А ще діти розвинуть уяву і фантазію, з користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер зі встановленою програмою StoryVisualizer та Zoom;
- Програму Story Visualizer можна встановити тільки на: ноутбук/комп'ютер на Windows 7, 8.1, 10 або на Mac OS;
- Набір деталей LEGO типу System (цеглинки 1х1 (20 шт.), 1х2 (20 шт.), 2х2 (20 шт.), 2х4 (40 шт.), пластина 16х16 або 32х32, обмежень за кольором немає).

Course

ПРОГРАМУВАННЯ SCRATCH

Вік учнів: 7+

Тривалість онлайн-заняття: 2 години

Опис:

“Програмування не тільки для комп'ютерних розумників, воно для всіх”, - стверджує Мітч Резник, професор Лабораторії Медіа Массачусетського Технологічного Інституту та один з творців середовища програмування Scratch. І ми з ним згодні!
На курсі «Програмування Scratch» діти навчаються створювати ігри, анімацію, мультфільми у середовищі Scratch 3.0. Вигадують свої ігрові сюжети та втілюють їх у життя. А після практичної частини презентують власну гру чи анімацію іншим учасникам та учасницям заняття.
Кожне онлайн-заняття – це створення нової гри, тому це відмінна можливість втілити всі ідеї для ігор.

Яких результатів досягаємо:

Завдяки програмі Scratch діти навчаться програмувати граючи. Зрозуміють, що таке алгоритми, цикли, умови, оператори на прикладі створення простих ігор. Потренувати логіку, технічне мислення й уміння аналізувати. І, звичайно ж, прокачають такі необхідні зараз навички онлайн-комунікації.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер/ноутбук/планшет (один пристрій);
- Завантажена або онлайн версія Scratch 3.0 та Zoom.

Course

GAME LAB

Вік учнів: 8+

Тривалість онлайн-заняття: 2 год.

Опис:

Діти залюбки грають у комп’ютерні ігри та в цьому вони профі. Проте дитяча фантазія безмежна – і часто вони фантазують такі сюжетні ігрові лінії, що годі й уявити! То чому б не надати їм можливість створити свою власну гру, намалювати героя та розробити декілька рівнів гри?!

Під час нашого курсу діти будуть створювати власні міні-ігри, використовуючи платформу Microsoft MakeCode Arcade. А такі легендарні персонажі піксельних ігор як Pac-Man, Змійка та Супер-Маріо зможуть стати героєм дитячої гри. Кожного заняття вивчатимуть нові інструменти для створення своєї гри, а на практичній частині заняття реалізують її за допомогою викладача. І як завершальний етап, презентують власну розробку усім учасникам та учасницям в кінці заняття.

Яких результатів досягаємо:

Діти опанують навички програмування та створення ігор в середовищі Microsoft MakeCode Arcade; познайомляться з різними механіками комп’ютерних ігор; навчаться створювати своїх героїв для гри та малювати карти рівнів; розвинуть уяву і фантазію та прокачають навички онлайн-комунікації та презентації.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер чи планшет зі Zoom;
- Онлайн-версія Microsoft MakeCode Arcade;
- Доступ до мережі Інтернет.

Course

FUN TECH

Вік учнів: 8+

Тривалість онлайн-заняття: 1 год 30 хв

Опис:

Виверження вулканів, плавання підводних човнів та робота водяних млинів – світ наповнений унікальними механізмами та процесами!
Саме під час курсу «Fun tech» у дітей буде унікальна можливість збудувати безліч хитромудрих механізмів і технічних приладів.

Діти на практиці побачать, як працює закон Архімеда. А також зможуть змоделювати процеси, що відбуваються навколо нас. І все це можливе в середовищі Algodoo, де діють закони фізики та механіки.
Діти відчують себе справжніми вченими, інженерами, конструкторами-винахідниками.

Яких результатів досягаємо:

У цікавій ігровій формі діти здобуватимуть корисні знання, що знадобляться в шкільному навчанні в майбутньому і в житті. Зрозуміють закони фізики та будуть застосовувати їх, створюючи неймовірні механізми. Моделюватимуть свої пристрої, орієнтуючись на закони механіки (Золоте правило механіки, закон збереження енергії). Засвоять принципи роботи простих механізмів та поглиблять знання про роботу технічних приладів. Навчаться переносити власні ідеї у середовище програми Algodoo. Розвиватимуть креативність, науково-технічну грамотність та навички презентації своїх винаходів. А ще з користю проведуть літнє дозвілля та знайдуть нових друзів.

Що потрібно (технічне оснащення, додаткові матеріали):

- Комп'ютер чи планшет із програмою Zoom;
- Завантажити програму Algodoo (безкоштовно, за виключенням i-pad);
- Доступ до мережі Інтернет.